Συμμετοχή του σχολείου μας στον πανελλήνιο σχολικό διαγωνισμό του Ελληνικού Κέντρου Ασφαλούς Διαδικτύου

contest-banner-sid-2021-300x169 Το σχολείο μας συμμετείχε  στον πανελλήνιο σχολικό διαγωνισμό του Ελληνικού Κέντρου Ασφαλούς Διαδικτύου 2021. Οι μαθητές που διαγωνίσθηκαν υπό την καθοδήγηση της υπευθύνου καθηγήτριας κ. Σπέρκου Άννας είναι κατά αλφαβητική σειρά ο Αρμένης Συμεών της Α΄ τάξης, ο Καραβασίλογλου Αντώνης και ο Μαντουλίδης Αριστείδης της Γ΄ τάξης.  Όλα τα έργα των συμμετεχόντων σχολείων έχουν αναρτηθεί στην σχετική σελίδα του διαγωνισμού εδώ.

Για να δείτε ξεχωριστά τα έργα ανά εκπαιδευτική βαθμίδα θα πρέπει να πατήσετε το κουμπί «Filter» και να επιλέξετε στο πεδίο «by age» την ηλικία που επιθυμείτε όπως φαίνεται στην εικόνα παρακάτω.

Αν επιλέξετε ηλικία «παιδιά προσχολικής ηλικίας» και πατήσετε «Αναζήτηση» θα εμφανιστούν τα έργα των Νηπιαγωγείων. Αν επιλέξετε «για μικρα παιδιά» θα εμφανιστούν τα έργα των Δημοτικών και τέλος αν επιλέξετε «για μεγαλύτερα παιδιά» θα εμφανιστούν τα έργα των Γυμνασίων και Λυκείων.